فرماندهان بسیج کارگری استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز به مناسبت هفته کار و کارگر و بسیج کارگری دیدار کردند

فرماندهان بسیج کارگری استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز به مناسبت هفته کار و کارگر و بسیج کارگری دیدار کردند

همزمان با اولین روز از هفته کار و کارگر و بسیج کارگری:
فرماندهان بسیج کارگری استان همزمان با اولین روز از هفته کار و کارگر و بسیج کارگری با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی بسیج کارگری سپاه عاشورا، همزمان با اولین روز از هفته کار و کارگر و بسیج کارگری، فرماندهان بسیج کارگری استان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز دیدار کردند.

حضرت آیت الله شبستری نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در این دیدار با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، بر لزوم تشکیل قرارگاه فرماندهی اقتصاد مقاومتی جهت عملیاتی نمودن اقتصاد مقاومتی تاکید نمود.

سرهنگ پاسدار ناصر علیزاده مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه عاشورا،  در ابتدای مراسم با ارائه گزارشی از فعالیت های بسیج کارگری و نقش بسیج در عرصه تولید و صنعت با اشاره بر نقش کارگران در دفاع مقدس و در دوران کنونی گفت: گنکره ملی بزرگداشت شهدای کارگری استان جزء برنامه های شاخص بسیج کارگری در کشور است که در این راستا این هفته تبریز میزبان برگزار پنجمین یادواره ۱۴ هزار شهید کارگری کشور است.

در ادامه نیز با اشاره به محور بیانات مقام معظم رهبری در ابتدای سال در خصوص اهتمام و توجه مسئولین به رفع بیکاری – حمایت از تولید داخلی و خروج از رکورد را یادآور شد.

میر احد حسینی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، کریم صادق‌زاده دبیر اجرایی خانه کارگر استان، جعفرسمساری مدیرکل اداره تامین اجتماعی استان و چنگیز قاسمی از دیگر سخنرانان این مراسم بودند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

سوال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.